Про агентство S&S

Коротко про нас

З чого все почалося?

Працюючи в найбагатших країнах світу, випробувавши на собі перспективи кар'єрного росту і рівня життя інших держав з'явилося величезне бажання допомогти іншим круто змінити своє життя. Ми побачили інший світ, в якому ти живеш і насолоджуєшся кожним моментом. Вже тоді ми зрозуміли, що зможемо надати достовірну інформацію про можливості життя, роботи за кордоном, тобто в повному обсязі так складно як багато хто думає. Адже завжди не просто летіти за тисячі кілометрів від рідної домівки, не знаючи що чекає вас в нових країнах. І це буде не сезонна робота або робота на літо, а ваш вибір на найближчі роки!

Наша задача

Допомогти людям повірити в себе і почати змінювати своє життя. Для цього ми знайдемо можливі вакансії в ОАЕ, або Катарі, Бахрейні, Омані. Докладемо всіх зусиль, що б у вас була високооплачувана робота. І відповімо на головне питання «Як знайти роботу за кордоном».

Чим ми відрізняємося від інших?

S & S Agency гарантує офіційне працевлаштування кандидатів в бажані країни і на обрані позиції. Будуть враховуватися всі ваші побажання. Але, що набагато важливіше, -Нам подобається те, чим ми займаємося і ми щиро переживаємо за Вас. Нам не набридне ділитися своїм досвідом і пробуджувати в вас бажання робити життя більш насиченим або ж кардинально змінювати його.


Наше агентство «S&S Agency» буде радо співпрацювати з усіма бажаючими. Будемо раді відповісти на всі ваші питання та пропозиції
ssagencyiinfo@gmail.com.

Copyright © | 2018-2020 | All rights reserved

Сайт розроблений

George Hruzhevskyj

krookweb@gmail.com